SKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

154665. SKAB, anden halvdel af det 20. århundrede.

Længde 100 cm, bredde 35, højde 159 cm.

Ingen aftrækker på beslag.
Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen aftrækker på beslag.
Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.063