Tilbehørstaske, plastik og stof, bordeaux imiteret slangeskind, Estée Lauder. Mål ca 27x23x12 cm Håndtaske, læder, brun, Luca Ferri. Mål ca 28x25x7 cm Håndtaske, læder, lysebrun, Don Donna. Mål ca 24x23x8 cm Makeuptaske, plast og tekstil, sort slangeskindsimitation. Mål ca 28x18x8 cm Håndtaske, læder, sort. Mål ca 33x20x10 cm Hånd-/skulderstroptaske, læder, sort, The Monte. Mål ca 35x22x9 cm.
Make-up tasken mangler sin skulderrem. Brugsslitage, nogle har skrammer i hjørnerne.