PETER NYBORG. "NORD BAY".

PETER NYBORG. "NORD BAY".
1544684. PETER NYBORG. "NORD BAY".

Monogram signeret, dateret 90, mixed media på fritstående indrammet papir ca 38x28 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 313