Sæt , mest skeer, 18 & 1900 tallet.

154451. Sæt , mest skeer, 18 & 1900 tallet.

Blandt andet skeer i det morderiske "Empire", CG Hallberg og GAB. Ske Lars Darelius, Skövde, længde 17 cm. Samlet vægt ca. 590 g.

Slitage, ridser, gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, gravering.

Antal besøg: 632