MIKROSKOP. Sony, det 20. århundrede.

1544045. MIKROSKOP. Sony, det 20. århundrede.

højde 75 cm, bredde 35 cm, dybde 50 cm på kameraet står der model dkc-cm30 nr 40306 på siden står der 05990.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.211