SIMON KRAMER. Olie på lærred, signeret og dateret 1981.

154297. SIMON KRAMER. Olie på lærred, signeret og dateret 1981.

"Den første sne i den magiske skov". Mål 60 x 50 cm.

Simon Kramer (Jyllandsgruppen).

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 8.773