KASSE, folklore, dateret 1798.

154280. KASSE, folklore, dateret 1798.

Højde 20,5 bredde 33 længde 44 cm.

Slitage, skader, låse mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.021