REKLAMESKILT, 3 stk., litografisk pap, første halvdel af det 20. århundrede23x29 cm.

1542695. REKLAMESKILT, 3 stk., litografisk pap, første halvdel af det 20. århundrede23x29 cm.

Forskellige formater.

Centerfold og slid til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forskellige formater.

Centerfold og slid til stede.

Antal besøg: 226