EN LILLE SAMLING AF SØLVVARER.

1541511. EN LILLE SAMLING AF SØLVVARER.

et par georgisk stil sukkernip, stemplet Birmingham 1960, et andet par stemplet London 1893, fem forskellige skeer, en anden stemplet LINSON STERLING, tre broblyanter, hylster, en pæreformet cremekande, umærket.
152 gram vejes eksklusive kanden.

Lidt brugsspor, små ridser på kanden.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 308