JOSEP LLUÍS CASAÑÉ PUIG. Landskab.

1541359. JOSEP LLUÍS CASAÑÉ PUIG. Landskab.

Olie på panel Signeret 20x28 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.538