DESK, med rulleklap, Amerika.

DESK, med rulleklap, Amerika.
154108. DESK, med rulleklap, Amerika.

Skrivebord med rulleklap Bredde 151 cm Dybde 85 cm Tothøjde 100 cm.

Mangler 2 brædder Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.857