ARMBÅND og ØRERINGE, saltvandsperler, forgyldt sølv.

154082. ARMBÅND og ØRERINGE, saltvandsperler, forgyldt sølv.

Armbåndslængde 19 cm, 21 perler 7,10- 7,46 mm, gevind med knude. Øreringe med perle 5,8 mm, og skåret bjergkrystal, 3,02 mm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 704