TESKEDAR 12 stk i sølv i original æske. Vægt 154 gram.

153995. TESKEDAR 12 stk i sølv i original æske. Vægt 154 gram.

Stemplet JEA (John E. Anderson) Kristianstad X7 (1924) Med monogram.

Brugstilstand, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand, mindre ridser.

Antal besøg: 514