LUIS BAGARÍA BOU. Tegneserie.

LUIS BAGARÍA BOU. Tegneserie.
1539598. LUIS BAGARÍA BOU. Tegneserie.

Blæktegning, blækvask og akvarel på signeret papir. På bagsiden en karikatur og en inskription med blyant 50x27 cm.

Let oxidation. På bagsiden spor af klæbemidler, især på overdelen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 829