RAGNAR SANDBERG. Akvarel, signeret RS.

153921. RAGNAR SANDBERG. Akvarel, signeret RS.

Udvendig med 2 figurer, 17,5 x 23,5.

ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ragnar Sandberg (1902–1972)

Antal besøg: 2.184