STOL, "TeVe" Alf Svensson, ljungs industrier AB.

153799. STOL, "TeVe" Alf Svensson, ljungs industrier AB.

Sædehøjde 38 cm.

Brugsslitage/ ridser / stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 38 cm.

Antal besøg: 764