SOFABORD, palisander, 1960'erne / 70'erne.

1537915. SOFABORD, palisander, 1960'erne / 70'erne.

Rektangulær plade, lige ben, umærket, mål: 130x76 cm, højde 52 cm

Mindre Overfladeslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.811