I følge Hohner Corona III R.

I følge Hohner Corona III R.
153732. I følge Hohner Corona III R.

Kommer med taske.

Slitage, mærker, ridser. Taske med beskadiget lås. Læderremme med meget slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kommer med taske.

Antal besøg: 8.423