BRYLLUPSSKAB, Kina, moderne.

BRYLLUPSSKAB, Kina, moderne.
1537077. BRYLLUPSSKAB, Kina, moderne.

Højde ca 183 cm Bredde ca 110 cm Dybde ca 66 cm.

Brugsslitage, der mangler en låsestift til underskab, hul bagpå.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 819