Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & porcelæn
Europæisk
CARL CUNNINGHAM COLE. PLADE, keramik, signeret, 20. århundrede.
1536629. CARL CUNNINGHAM COLE. PLADE, keramik, signeret, 20. århundrede.
diameter 46 cm.
Vis hele teksten
mindre Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
diameter 46 cm.
Vis hele teksten
mindre Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
508