TRAPPE, et par, Karl Johan stil, omkring 1900.

153616. TRAPPE, et par, Karl Johan stil, omkring 1900.

Buede ben.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Buede ben.

Slitage og ridser.

Antal besøg: 624