RAMON PUJOLÀ. landudsigt.

RAMON PUJOLÀ. landudsigt.
1535888. RAMON PUJOLÀ. landudsigt.

Olie på lærred limet på pap Signeret 26x34,5 cm.

I god stand. Stel i lakeret træ. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 721