GUITAR, akustisk, Yamaha YS-1.

1534715. GUITAR, akustisk, Yamaha YS-1.

Længde ca 100 cm.

Brugsslitage. Der mangler en streng.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 100 cm.

Antal besøg: 6.476