ÆSKE, sølv, Bengt Tornberg, Linköping 1825, vægt ca. 34 gram.

153399. ÆSKE, sølv, Bengt Tornberg, Linköping 1825, vægt ca. 34 gram.

Oval form, længde ca. 6 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oval form, længde ca. 6 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 784