LAGERHUS, 4 stk, 2000-tal.

LAGERHUS, 4 stk, 2000-tal.
1533967. LAGERHUS, 4 stk, 2000-tal.

Maksimal højde 190 cm, maksimal bredde 52 cm.

Slitage, nogle skader, tavle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.121