HANS ARNOLD. Håndfarvet litografi.

1532795. HANS ARNOLD. Håndfarvet litografi.

Åh, når de hellige går marcherende ind. Underskrevet. 46x36 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hans Arnold (1925–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Hans Arnold (1925–2010)

Antal besøg: 2.387