OLE KRUSE. Tegning, blæk, skilt og dateret 1930.

153263. OLE KRUSE. Tegning, blæk, skilt og dateret 1930.

Signeret med monogram og dateret 1930 28x28 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.348