RING, forgyldt sølv, art deco, WA Bolin, Stockholm, 1936.

153251. RING, forgyldt sølv, art deco, WA Bolin, Stockholm, 1936.

Størrelse 18.

Brugsslitage. Indgraveret "Til tante Marie fra George 1940".

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 18.

Antal besøg: 1.880