J. D. PAGE (20TH CENTURY). Bretonske nonner.

1531433. J. D. PAGE (20TH CENTURY). Bretonske nonner.

akvarel på tekstureret papir, signeret nederst til venstre 50cm x 34cm, (69cm x 52cm inklusive ramme).

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme, ingen problemer noteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 831