WANG KU-HSIANG. EFTER. Akvarel. Udført af Jan Boris Forselius.

153104. WANG KU-HSIANG. EFTER. Akvarel. Udført af Jan Boris Forselius.

I sort orientaliserende ramme. Signeret "Jane Boris Forselius fri efter Wang Ku-Hsiang". 44 x 89 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 961