PEROLOF NILSSON. Ætsning.

PEROLOF NILSSON. Ætsning.
1531003. PEROLOF NILSSON. Ætsning.

Toget. Signeret og nummereret 59/100 ex. Dateret -76 19x24 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 192