PEROLOF NILSSON. Ætsning.

PEROLOF NILSSON. Ætsning.
1531002. PEROLOF NILSSON. Ætsning.

Landskab. Signeret og nummereret 27/100 ex. Dateret -76.
33x25 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

33x25 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 237