SCHATULL, 18/1900-tallet, sandsynligvis Frankrig.

153067. SCHATULL, 18/1900-tallet, sandsynligvis Frankrig.

Fire flasker og 15 glas, forgyldt kantdekoration og dekoration af stjerner, Flaskernes højde er ca. 20,5 cm Æske med indlæg af metal og perlemor.

et glas knust, æske med slid og beskadigede metalindsatser på toppen.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.258