ARMBÅND LAVA STEN.

ARMBÅND LAVA STEN.
1530315. ARMBÅND LAVA STEN.

Armbånd med historisk ansigt lavasten muligvis Italien 1900-tallet Størrelse på stenene ca 2,7 x 2,5 cm ustemplet metal.

Mangler ringe/beslag på nogle.

Få foretaget en gratis vurdering!
1530315. ARMBÅND LAVA STEN.

Antal besøg: 1.135