LÅG SKÅL OG SKÅL, orientalsk, 20. århundrede.

152987. LÅG SKÅL OG SKÅL, orientalsk, 20. århundrede.

Hvidt metal. Skål i form af en liggende ged. Indretning med blå sten. Låg skålhøjde 18 cm, skållængde 34 cm.

Slid, 3 sten mangler på lågskål.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 498