LARS GUNNARSSON. Olie på lærred.

1529745. LARS GUNNARSSON. Olie på lærred.

Blomstereng, signeret 27x22 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.229