Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
KARL GUSTAV HOLMBERG. "Fjällbacka fishing village" olie på Panel, signeret KG Holmberg.
1527590. KARL GUSTAV HOLMBERG. "Fjällbacka fishing village" olie på Panel, signeret KG Holmberg.
Ca 60x73 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Ca 60x73 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.106