DAMIÀ SEGARRA CODINA. Landlig udsigt, Granollers.

1525930. DAMIÀ SEGARRA CODINA. Landlig udsigt, Granollers.

Olie på lærred På bagsiden, signeret og placeret 54x65 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.161