SØLVKOP med låg , 1878 ifølge gravering, 338g.

152587. SØLVKOP med låg , 1878 ifølge gravering, 338g.

Forgyldt interiør, presset og graveret indretning. Højde 31 cm.

Tekst indgraveret på tysk, monogram. Mindre buler, reparationer og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.008