ØRERINGE LÆNESTOLE, 1 par, 20. århundrede.

152489. ØRERINGE LÆNESTOLE, 1 par, 20. århundrede.

1 par robuste lænestole.

Slitage, pletter, stof revnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 par robuste lænestole.

Antal besøg: 818