KNAPPER, TO SÆT MED ETUIER.

KNAPPER, TO SÆT MED ETUIER.
1524270. KNAPPER, TO SÆT MED ETUIER.

Den ene med 10 dele af 14k hvidguld og uædle metal med onyx (den ene knap mangler onyx) og den anden uædle metal med perlemor, 7 dele (2 dele mangler), første halvdel af det 20. århundrede.

Brugsslitage, et sæt ufuldstændigt, en knap mangler onyx.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 583