KENNETH SJÖÖ. Akvarel.

KENNETH SJÖÖ. Akvarel.
1524041. KENNETH SJÖÖ. Akvarel.

Kystbillede, signeret 24x34 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Kenneth Sjöö (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Kenneth Sjöö (Født 1944)

Antal besøg: 520