TAMBUR MAJOR, forgyldt, AB Ragnvald Torstensson.

152245. TAMBUR MAJOR, forgyldt, AB Ragnvald Torstensson.

højde 180 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 180 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 777