SPISEGRUPPEN, birk, slutningen af det 20. århundrede.

152228. SPISEGRUPPEN, birk, slutningen af det 20. århundrede.

bord, 4 stole og plade, bordhøjde 73, diameter 109 cm, pladebredde 47 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 596