1521965. LUFTPISTOL, The Webley, model Mark1.
Luftpistol Engelsk Make Webley&Scott Mod. Mark1 kaliber 4,5 mm.
Længde ca 21 cm.
Original æske med tilbehør.
Brugsslitage, mærker og ridser.
Æsken med tapede hjørner.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.