TOBY RUSSEL, DOSA.

TOBY RUSSEL, DOSA.
1520881. TOBY RUSSEL, DOSA.

Sølv, stemplet Sheffield 1976, længde 5,7 cm, vægt 51,4 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1520881. TOBY RUSSEL, DOSA.

Brugsslitage.

Antal besøg: 327