BORDSTANDARD, Leitz.

BORDSTANDARD, Leitz.
1520600. BORDSTANDARD, Leitz.

Leitz Wetzlar 14100 bordstativ og kugleledshoved 14110.

Hoved med brugsspor og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
1520600. BORDSTANDARD, Leitz.

Antal besøg: 793