KAMFERKISTE med lås og nøgle, orientalsk.

1520523. KAMFERKISTE med lås og nøgle, orientalsk.

Længde 93, bredde 44, højde 50 cm.

Løse dele, en stift mangler, brækket af og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 462