BO E LUNDQUIST. I salonen. Farvelitografi. Signeret BE Lundquist. 68/245.

152018. BO E LUNDQUIST. I salonen. Farvelitografi. Signeret BE Lundquist. 68/245.

65x55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

65x55 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.393