BEVERLOO CORNEILLE. Farvelitografi.

1520008. BEVERLOO CORNEILLE. Farvelitografi.

Komposition med fugl og liggende kvinde, signeret og nummereret 19/99, dateret -75, 65x50 cm.

Mindre Overfladeslitage og passerer med lavere fugtskader.

Kunstner/designer

Beverloo Corneille (1922–2010)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Antal besøg: 321